Ochráníme hodnotu Vašeho vozuChytrá investice - Vaše auto bude jako novéChytré opravy – výhra pro Váš vůzChytré opravy – řešení na míruChytře zhodnotíme Váš vůz

Spolupráce

Společnost ROYAL DEFEND HOLDING a.s., člen skupiny DEFEND GROUP, navázala v rámci nového servisního konceptu CHYTRÉ OPRAVY, spolupráci s mnoha významnými partnery ve svém oboru. Jedná se především o profesionální dodavatele technologí pro servis a lakování vozidel, dále profesionální české i zahraniční dodavatele dílenských zařízení, nástrojů a nářadí.

V roce 2018 uzavřela společnost ROYAL DEFEND HOLDING a.s. obchodní spolupráci s britskou společností SPRAYBOOTH TECHNOLOGY Ltd. a se stala výhradním distributorem, servisním a školícím centrem technologií Chytrých oprav pro střední Evropu.


Jsme otevřeni další možné spolupráci, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Děkujeme!

 

Britská společnost Spraybooth Technology Limited (STL) založená v roce 1993 se vypracovala ve vedoucího dodavatele lakovacích technologií na britském trhu. Tento úspěch neunikl společnosti Royal Defend Holding a.s., divizi Smart Repairs Group, která se stala obchodním partnerem společnosti STL při jejím vstupu na trhy střední Evropy. STL tak v rámci spolupráce na projektu CHYTRÉ OPRAVY, přináší praktická a efektivní řešení v opravách a lakování vozidel. CHYTRÉ OPRAVY jsou významným distribučním, montážním, servisním a školícím partnerem STL.

www.sprayboothtechnology.co.uk

Společnost Defend Group navázala další obchodní spolupráci se švédskou společností Hedson Group. Tato globální skupina spojuje tři značky - Drester, Herkules a IRT System. Každá ze zmíněných značek je uznávaná jako průkopník ve své oblasti a nadále vede v rozvoji inovativních vysoce výkonných dílenských zařízení.  Jedná se o velice kvalitní produkty pro obor auto lakýrnictví. Jsou to především výkonné IR sušící lampy, profesionální myčky stříkacích pistolí, vybavení lakoven, auto myček včetně širokého příslušenství. Dále do portfolia produktů patří zvedací technika, která je speciálně vyvinuta pro auto lakovny, bez použití hydraulického ovládání.
Na základě jednání a školení Hedson Academy v německém Kasselu vznikla dohoda o spolupráci v rámci projektu Servisního konceptu Chytré opravy.      
 
 
         
 
Společnost Defend Group navázala další obchodní spolupráci s německou společností FLEX-Elektrowerkzeuge  GmbH. Historie společnosti FLEX sahá do roku 1996, kdy se stává prvním výrobcem elektrických dílenských nástrojů v Evropě.  Inovativní systém nástrojů lze rychle a snadno přizpůsobit různým požadavkům při opravách, broušení, leštění a dalších opravárenských činnostech. Do portfolia FLEX TOOLS patří více jak 13 kategorií elektrického a aku nářadí včetně měřící techniky a laserů.  Nová generace akumulátorových nástrojů FLEX nastavuje nové standardy kvality a výkonu díky svému sofistikovanému konceptu strojů a baterií. Základem dobrého výkonu akumulátorových nástrojů FLEX je jedinečná inovace. 
Na základě jednání a školení  FLEX TOOLS  v Holešově, vznikla dohoda o spolupráci v rámci projektů Servisního konceptu Chytré opravy Chytré renovace.
 
 
  
 

Italská společnost MWM s.r.l. založená v roce 1971 se během svého působení vypracovala na profesionálního dodavatele moderních řešení pro malé a střední opravy automobilů. Společnost Royal Defend Holding a.s., divize Smart Repairs Group,  navázala obchodní partnerství a stala se výhradním distributorem MWM technologií v rámci servisního konceptu CHYTRÉ OPRAVY na území Česka a Slovenska. MWM přináší praktická a efektivní řešení oprav automobilů. 

 

www.mwmautomotive.com

Italský výrobce kompresorů FINI s více než 60 lety zkušeností, je globálním lídrem v odvětví stlačeného vzduchu. Vysoké standardy kvality, neustálé studium inovativních produktů, pokračující investice do výzkumu a vývoje a orientace na aktuální potřeby zákazníků jsou hodnoty, které jsou pro společnost FINI charakteristické. Značka FINI je synonymem pro kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Nabídka společnosti FINI patří k nejkomplexnějším na trhu pístových kompresorů, ale je to především standardizační firma v oblasti průmyslového stlačeného vzduchu.

Spolupráce se značkou FINI, v rámci projektu Chytré opravy,  probíhá prostřednictvím oficiálního zástupce značky FINI pro Českou republiku.
   
 

Společnost DEFEND GROUP navázala spolupráci s americkou značkou SIMONIZ, která je pojmem na trhu mytí, detailingu a renovací automobilů v USA. Symbolizuje ji 110 let neustálého vývoje, letité sepjetí s vývojem automobilového průmyslu v USA a pokrokové moderní technologie. Na základě této spolupráce uvedla společnost DEFEND GROUP na český a slovenský trh novou značku s profesionálními produkty pro mytí, detailing a renovace automobilů MY AUTO CARE.